1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Çıplaklık Ögelerinin Öne Çıktığı Pek Bilinmeyen 10 Erotik Dizi

Çıplaklık Ögelerinin Öne Çıktığı Pek Bilinmeyen 10 Erotik Dizi


Belirli bir dizi izlemek için o diziden ne gibi isteklerimiz olduğu çok önemli bir detay haline geliyor. Ryan Murphy‘nin çarpık hayal gücünü anlamak için Amerikan Horror Story‘i izliyoruz. Anti kahramanlara saygı duymayı ve ahlaki pusulamızı test etmek için Braking Bad‘i izliyoruz. Her ruh hali için ayrı bir televizyon serisi bulmak mümkün fakat izleyiciler alışagelmiş seks sahnelerinin bulunduğu erotik yabancı diziler den oldukça bıkmış durumda. Bu detayı da göz önüne aldığımızda adından fazla söz ettirememiş fakat çokça çıplaklık içeren 10 erotik dizi listesi derledik. Buyurun başlayalım. 

  1. Carnival Row

Konusu:

Dizinin hikayesi, savaştan kaçan ve her türlü fantastik yaratığın aynı yerde toplandığı Viktorya Dönemi sıralarındaki Burgue adlı bir kasabasında geçiyor.

  2. Secret Diary of a Call Girl

Konusu:

Telekız Belle de Jour’un bloğu ve kitaplarından esinlenen dizi, Belle’nin maceralarını anlatıyor. Dört sezon yayınlanan dizi de birçok ilginç müşteri profili ile tanışacaksınız.

  3. True Detective

Konusu:

Erotik dizi listesinde belki “ne alaka” diyebileceğiniz bir dizi fakat içeriğindeki sıcak sahneleriyle kesinlikle listemizde yer alması gerektiğini düşünüyoruz. Dizide, iki dedektif Rust ve Martin bir seri katilin peşine düştükten sonra hayatlarının da ne kadar içinden çıkılmaz bir hal aldığı anlatılıyor.

  4. American Gods

Konusu:

Aynı isme sahip Neil Gaiman romanından uyarlanan dizide, Shadow’un banka soygunu suçundan içeri atıldıktan sonra 3 yıl yatıp erken tahliye edilir fakat hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

  5. Vinyl

Konusu:

Erotik yabancı diziler listemizde sırada Vinly var.! 1970’lerin New York’unda geçen Vinyl,  rock’n roll sahnelerini ve perde arkasında geçen her türden olaylara ışık tutacak.

  6. Euphoria

Konusu:

Aynı isime sahip bir İsrail dizisinden uyarlanan dizi; seks, travma, uyuşturucu, sosyal medya, arkadaşlık ve aşk gibi kavramları keşfeden bir grup gencin hikayesini anlatıyor.

  7. Harlots

Konusu:

Genelev sahibi olan Margaret Wells ve çalışan kızlarının 18. yüzyıl Londra’sında verdiği mücadeleyi konu ediyor.

  8. The Deuce

Konusu:

1970 ve 80’li yıllarda New York’ta porno endüstrisinin nasıl yasallaştırıldığı ve nasıl yükseldiğini konu ediniyor. Erotik yabancı diziler listemizde olması gereken yapıtlardan birisi!

  9. The Affair

Konusu:

The Affair, bir ilişkideki tabiri caiz ise her şeyi hem kadın hem de erkek gözünden anlatarak aslında bir tür kişisel gelişim ve empati kurma dersi veriyor.

  10. Easy

Konusu:

Erotik yabancı diziler listemizdeki son üye Easy. Dizide, Chicago’da yaşayan bir grup normal insanın aşk, seks, teknoloji ve kültür kavramlarını nasıl ele aldıklarını anlatacaktır.

Yorum Yap