1. Ana Sayfa
  2. Listeler

Arayıp da Bulamayanlara 13 Ücretsiz Film İndirme Sitesi (2020)

Arayıp da Bulamayanlara 13 Ücretsiz Film İndirme Sitesi (2020)
+ - 0

Beğendiğiniz veya izlemek istediğiniz bir filmi indirmeye çalıştığınızda genellikle ücretli servisler ve korsan sitelerle  karşılaşırsınız. Ücretsiz film indirme sitesi istiyorsanız yasal ve güvenilir bir site kullanmakta fayda var. Ve tabi ki internette ücretli servislerin yanı sıra ücretsiz olarak film indirebileceğiniz siteler de vardır. Bu sitelerde Bollywood filmlerinden tutun da eski Amerikan filmlerine kadar birçok film arşivi mevcut. Gelin hep beraber bu 13 ücretsiz film indirme sitesine yakından bakalım.

  1. YouTube

YouTube hakkında pek bir şey anlatmamıza gerek yok aslında. Prodüksiyon firmalarının YouTube’a girmeleriyle birlikte popüler video paylaşım sitesinde geniş bir dizi ve film yelpazesi oluştu. Tabii ki neredeyse tüm yeşilçam filmlerini de kolayca burada bulabiliyor olmak ayrı bir keyif. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  2. Internet Archive

Amerikan Bağımsız Vakfı tarafından Internet Archive aracılığıyla finanse edilen arşivler, 1920’lerden günümüze kadar geniş film arşivlerine sahiptir. Örneğin, Charlie Chaplin’in kısa filmlerinin çoğunu izleyebilirsiniz. Tabii ki, İnternet arşivi aslında toplanabilecek kült filmler içeriyor. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  3. Classic Cinema Online

Korku ve western içerikli film indirme siteleri arıyorsanız, Classic Movies Online en iyi seçim. Platform yüzlerce film içerir ve bazı filmler size YouTube aracılığıyla sağlanır. Ayrıca, bu filmleri indirmek için bazı film indirme programları kullanılabilir. Ayrıca indirilen filme herhangi bir dilde ve çözünürlükte altyazı ekleyebilirsiniz. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  4. Open Culture

Platform, dünyanın her yerinden yüksek kaliteli videolara ev sahipliği yapıyor. Platform 2006 yılında kurulmuş ve 6 ana kategori içerir: filmler, çevrimiçi kurslar, dil kursları, e-kitaplar, ders kitapları ve sesli kitaplar. Film bölümü mükemmel bir koleksiyon içeriyor. Şu anda, Oscar ödüllü özel bir film koleksiyonu ve Charlie Chaplin filmleri de dahil olmak üzere 1.150 ücretsiz filme sahiptir. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  5. Retrovision

Bu ücretsiz film indirme sitesi ziyaret ederek birçok klasik Amerikan filmi ve ücretsiz TV şovu bulabilirsiniz. Bu klasik içerik kaynağında ayrıca Classic UHF adında bir Android uygulaması var, hareket halindeyken bir şeyler kapıp izleyebilirsiniz. Web sitesi, içeriğini macera, komedi, suç, çizgi film, bilim kurgu, korku, savaş, drama ve western gibi farklı popüler kategorilere ayırıyor. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  6. Le CiNéMa Club

Bu yılın başlarında, yüksek düzeyde küratörlü bağımsız film izleme sitesi LeCiNéMaClub arayüzünü yeniden tasarladı. Web sitesi başlangıçta 2015 yılında yeni yetenekleri teşvik etmek, hak ettikleri ilgiyi görmeyen nadir eserleri vurgulamak ve her hafta yeni bir film yayınlamak için açıldı. Sitede bulabileceğiniz içeriklerin çoğu kısa filmler olsa da sitede çeşitli uzunluklarda filmler bulunmaktadır. Geçmişte site, Claire Denis’in son derece nadir filmi olan “Kendini Kendin İçin Sakla” filmini yayınladı. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

  7. Crackle

Crackle, Sony’nin sahip olduğu en iyi alternatif film indirme sitelerinden biridir. Basit bir kayıt yapın ve bir izleme listesi oluşturmanın sonucu olarak, önceliğinize göre önerilerde bulunacaksınız. Crackle, diğer web sitelerinde ücretsiz olarak sunulan birçok popüler film ve TV şovu sunar. Seinfeld, ateşböcekleri, spor tehlikeleri ve daha ilginç içerikler var. Crackle ayrıca Android ve iOS uygulamalarına sahip, bu da bariz bir avantaj. Lisans kısıtlamaları nedeniyle, bu platform Çin’de engellendi. Platforma erişmek için VPN veya proxy hizmetini kullanabilirsiniz. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  8. MoviesFoundOnline

Site ücretsiz filmler, bağımsız filmler, TV şovları ve talk show komedi içeriği sağlar. Platform, klasik filmler ve kısa filmlerden belgesellere ve komedi filmlerine kadar çeşitli ücretsiz filmler sunar. MoviesFoundOnline kendi başına herhangi bir medyayı barındırmayacağı veya yüklemeyeceği için, bazı telif hakkı ihlali varsa filmleri aktif olarak silecektir. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2019 en iyi filmler listesi

  9. PopcornFlix

Bu ücretsiz film izleme web sitesi Screen Media Ventures’a aittir. Site, birçok film ve orijinal içeriğiyle öne çıkıyor. Bir kuruş harcamadan herhangi bir cihazdaki içeriği görüntülemek için bu web sitesini kullanabilirsiniz. Drama, aksiyon, komedi ve korku gibi birçok kategoriyi kapsayan binlerce ücretsiz filme ev sahipliği yapıyor. Ayrıca birçok ücretsiz TV şovu ve belgesel hayranının seveceği bir National Geographic TV dizisi kataloğu da var. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  10. IMDb TV

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki IMDb Tv’ye Amerika üzerinden bi VPN hizmetine bağlanarak kullanabiliyorsunuz.  Ücretsiz film ve dizi koleksiyonunun yanı sıra; Midnight in Paris, The Illusionist, Memento, Born This Way, Quantum Leap ve Spider-Man gibi kaliteli filmler de yer alıyor. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  11. Sony LIV

Bollywood filmleri hayranıysanız bu platform tam size göre. Sony LIV’de birçok ücretsiz Hint filmini izleyebilir, diğer türlerde ise sayıda dizi ve filme erişim sağlayabilirsiniz. Fakat içerikleri indirmek için üyelik oluşturmalısınız ve ayrıca bazı içerikleri izlemek ve indirmek için premium hesap olmalısınız. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  12. Pluto.tv

Web ve mobil uygulamalardan izleme imkanı sunan Pluto.tv, Youtube üzerinde yer alan klip, film, ve programları bir araya getiren bir platform. Özellikle müzik kısmı gayet ilgi çekici. Fakat VPN ile giriş yapmanız gerekmekte. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  13. YIFY Movies

YIFY Movies, son dönemlerde pek çok telif hakkı sorunu ile karşılaşsa da yıkılmadan yoluna devam ediyor. İçerisinde ilginizi çekecek pek çok yayın bulabilirsiniz. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap