1. Ana Sayfa
  2. Teknobilim
  3. iPhone 11 En Güzel Renk Hangisi? En Çok Tercih Edilenler!

iPhone 11 En Güzel Renk Hangisi? En Çok Tercih Edilenler!

featured

iPhone 11 ve iPhone 11 Pro, mümkün olduğunca fazla iş çıkarması için çok iyi yeni özelliklerle donatılmış olsa da, bir mobil cihazın basit estetiği yani rengi hala önemli bir bileşen olmaya devam ediyor. Uzun süredir, telefonun ne rengini seçeceğinize dair bir seçenek bulamadığınız günler oldu; şimdilerde ise yeni model telefonlar çeşitli renk ve tonlarda geliyor. Tabi ki yeni iPhone 11 renk skalası da oldukça geniş. Peki iPhone 11 en güzel renk hangisi? Standart iPhone 11, altı farklı renge sahipken, iPhone 11 Pro ise dört seçeneğe sahip. Haliyle tüketicinin göz önünde bulundurması gereken çok şey var.

Bu yazımızda, “iPhone 11 en güzel renk hangisi?” sorusuna Ovvah.com olarak cevap vermeye çalıştık ve iPhone 11 renk seçeneklerini en kötüden en iyiye sıraladık. Hadi içeriğimize başlayalım!

  10. Gold

iPhone 11 en güzel renk seçeneklerinde 10. sırada Gold var. iPhone 11 Pro için mevcut ve yüksek miktarda bu renk den satışa devam edecek gibi görünüyor çünkü pek çok insan özellikle bu rengin hayranı. Bununla birlikte, bu renk geçen yıl olduğu kadar popüler olmadığı için artık  farklı tonu çıkmıyor. Klasikleşmiş olan gül altın tonu diye tanımladığımız renk hayranları dışında iPhone renkleri arasındaki en az favori rengimiz.

  9. Silver

iPhone 11 en güzel renk seçeneklerinden iPhone 11 Pro’da bulunan gümüş renginde çok da iyi görünmeyen bir şey var. Gümüş rengi yıllardır iPhone’un temelini oluşturuyor ve popüler olmaya devam ediyor, ancak artık bir zamanlar olduğu kadar iyi görünmüyor. Şimdilerde o kadar çok seçenek var ki, pek çok tüketicinin sıradan gümüş telefondan biraz daha canlı ve farklı bir renge sahip olan telefonları seçerek popülaritesini düşürdü. Apple, iPhone’larda geçmişinden dolayı gelecekte gümüş rengi bir seçenek olarak üretme olasılığı yüksek, ancak bu kadar çok seçenek olduğunda, bu artık popüler bir seçenek değil.

  8. Beyaz

Birçok insan için, iPhone 11 en güzel renk seçeneği beyazdır. Basitliği ve temiz görünümü nedeniyle, insanlar arasında çok popüler bir seçenek. Beyaz iPhone şıklığı nedeniyle harika görünse de, beyaz bir telefona sahip olmanın asıl meselesi düşmesi veya kazınması nedeniyle ortaya çıkarabileceği yüksek hasar riskidir. Ve telefonun uzun yıllar kullanmayı planlıyorsanız kaçınması imkansız olan çizik izlerine katlanmak zorundasınız, bu yüzden iPhone 11 renk sıralamamızda 8. sırada yer alıyor.

  7. Uzay Grisi

iPhone 11 En Güzel Renk

Yeni uzay grisi seçeneği iPhone 11 Pro için kullanılabilir. Oldukça kaygan ve sofistike görünen ve beyazın aksine koyu renk tonu nedeniyle çizilme sorunlarından daha az etkilenebilecek bir renk. Herkes kendi renk seçimi ile öne çıkmak istemez, bazı insanlar sadece uyum sağlayan, kesinlikle kabul edilebilir olan bir seçeneği tercih eder ve bu gri alanın insanlara sağladığı şeydir. Çarpıcı bir renk olmadığı için basit olsa da, Apple griyi standart griden daha çekici hale getirmek için kullanmaya başladığı renk tonudur. Bu renk yine standart ve basit bir renk olduğundan dolayı iPhone 11 en güzel renk sıralamamızda 7. sırada yer alıyor.

  6. Kırmızı

iPhone 11 En Güzel Renk

Yeni iPhone 11’in en göze çarpan renklerinden birisi olan kırmızı, kalabalık rakipleri açısından öne çıkıyor. Bazı insanlar için, tasarımda tamamen farklı bir telefona sahip olmak çok önemlidir ve bu özel seçeneğin sağladığı şeylerdir. İnanılmaz derecede parlak ve canlı bir çok kişinin dikkatini çekeceği kesin. Parlak bir görünüm, çoğu tüketici için çekici olsa da her kesime hitap etmediğinden tercih edilmiyor. Kadınlar arasında Rose Gold renginden sonra iPhone 11 en güzel renk denildiğinde kesinlikle en tepede yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone 12 En Güzel Renk Hangisi? Hangisini Almalıyım?

  5. Siyah

iPhone 11 En Güzel Renk

iPhone 11 en güzel renk seçenekleri arasında iPhone 11 siyah, başka bir klasik seçenek olan önceki kırmızı örnekte olduğu gibi, pek çok insanın mutlu edecek ve çok fazla öne çıkmayacak bir telefon rengi olduğundan tüketiciler için her zaman iyi bir seçenek. Siyah, telefonlarını düşürmeyi ve kazımayı sevenler için de mükemmel bir seçimdir; çünkü iPhone 11 siyah renginde koyu renk ve tonları da görmek zorlaşır ve çizgileri absorbe eder. Pek çok insan kesinlikle siyah bir telefonu biraz fazla güvenli ve daha az heyecan verici bulsa da, çoğu için kesinlikle modern ve şık göründüğü için mükemmel bir seçimdir.

  4. Mor

Apple bu renkle çizgisinin dışına çıktı. iPhone 11 mor renk, birçok insan sosyal medyada bunun gibi renkler istediklerini dile getirmişlerdi yani aslında bu renk tüketicilerin istediği bir şeydi. Telefonun diğer sürümlerinde kullanılana benzer pastel bir renk kullanılmış. iPhone 11 mor , öne çıkan, çılgın ve cesur,  canlı ve benzersiz hissettiren daha iyi renklerden birisi. Bu nedenle iPhone 11 en güzel renk sıralamamızda 4. sırada yer alıyor.

  3. Gece Yarısı Yeşili

iPhone 11 En Güzel Renk

Bizce, iPhone 11 Pro renk seçeneklerinin en iyisi, gece yarısı yeşil seçeneği ile sadece yeşil renk telefon olmaktan çıkıp aynı zamanda oldukça ince kalan fantastik görünümlü bir telefon haline geliyor. “Gece yarısı yeşili” nin gerçekte ne olduğundan tam olarak emin olmasak da, bu koyu yeşil telefonda gerçekten harika görünüyor ve kesinlikle tüketiciler arasında iPhone 11 en güzel renk diyebileceğimiz seçeneklerden birisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max! Hangisini Seçmeliyim?

  2. Sarı

iPhone 11 En Güzel Renk

Sarı seçenek herkesin zevkine uygun olmayacak, bazı insanlar telefonlarına bu kadar açık renk getirmek istemeyecekler, ama bu pastel tarzdaki sarı gerçekten yeni iPhone için harika bir renk seçeneği. Rengin sadece gerçek bir eğlence unsuru var ve hiç şüphesiz genç okurlar arasında bir hit olacak ve beyaz rengin etkilendiği çizik sorunlarına maruz kalsa da, göze çarpması olumsuz etkileri absorbe edecektir.

  1. Yeşil

iPhone 11 En Güzel Renk

Bu, iPhone 11 renk serisindeki iki yeni renkten birisidir. İnanılmaz derecede eğlenceli ve yeni telefona çok yakışan yeni Yeşil renk seçeneği, canlı ve benzersiz hissettirecek kadar farklı duruyor. Apple, koyu yeşil bir seçenekten akıllıca uzaklaşmış daha çok nane yeşili tonunu uygulamış ve gerçekten iyi görünüyor. Bu renk listedeki her seçenekte olduğu gibi herkesin zevkine uygun olmayacak olsa da, kısa zamanda favoriler arasına girecektir. Okulda, işte, sokakta nerede olursanız olun kendini belli edecektir.

Sizce iPhone 11'in en güzel rengi hangisi?

Yorum Yap