Annene Mi Daha Çok Benziyorsun Yoksa Babana Mı?
  1. Ana Sayfa
  2. Kişilik Testleri

Annene Mi Daha Çok Benziyorsun Yoksa Babana Mı?

0

Anneni mi çok seviyorsun yoksa babanı mı? Korkma cevap vermek zorunda değilsin(şimdilik). Tabi ki annelerimizin yeri başka babalarımızın yeri başkadır. Ama hayatımızın bir döneminde hepimiz bu soruyu illaki duymuşuzdur. Bazılarımız cevabını vermiş bazılarımız verememiş olsa da günümüzde dahi soruyu halen daha duymaktayız. İkisini de eşit sevsek de genellikle birine daha fazla benzeriz. Huyumuz, konuşmamız yada hareketlerimiz bir şekilde benzeriz. Ovvah ekibi olarak sizin için kime benzediğinizi görebileceğiniz sorular hazırladık. İstersen başlayalım, bakalım annene mi daha çok benziyorsun yoksa babana mı?

Kardeşler hiyerarşisindeki konumuz?

Cinsiyetin ne?

konusma-tartisma-kadın-erkek

Beş yaşındayken en sevdiğiniz etkinlik nedir?

minions

En sık duyduğun hangisi?

tv-3774381_640

Seni daha çok kim büyüttü?

aile-yetiskin-ebeveyn

Aileni ne sıklıkta görüyorsun?

Bu ifadelerden hangisi hayatınızın amacını yansıtıyor?

Çocukken en fazla benzediğiniz hayvan hangisidir?

Son olarak anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı? 🙂

Annene Mi Daha Çok Benziyorsun Yoksa Babana Mı?
Daha çok baban gibisin.

giphy_3

Sen ve baban bir baklada ki iki bezelye gibisiniz, Seni doğuran annendi ama sen neredeyse her şeyini babandan almışsın. Belki de görünüşte bile benziyorsunuzdur.
Daha çok annen gibisin.

cocuk-kitap

Yolun annenin yolu! Sizler aynı konuşuyorsunuz, aynı şekilde düşünüyorsunuz, hatta aynı görünüyorsunuz! Aynı moda anlayışına sahipsiniz ve kim bilir belki de diğer aile üyeleriniz yakınlığınızı kıskanıyor.
Tüh bee....

hata-soru-isareti-cocuk

Nasıl cevaplar verdiysen kime benzediğini bulamadık yada her ikisine de benzemiyorsun. Acaba evlatlık olabilir misin? Öyle değilse de kesinikle kendi özel karakterini oluşturmuşsun! İstersen tekrar deneyebilirsin.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Olurdu?

Yorum Yap