1. Ana Sayfa
  2. Listeler
  3. Evde Yapılabilecek Yaratıcı 10 Yılbaşı Ağacı Önerisi

Evde Yapılabilecek Yaratıcı 10 Yılbaşı Ağacı Önerisi

yılbaşı ağacı önerisi

Bildiğiniz gibi yılbaşına, salgın ve yasakların olduğu bu yıl hepimiz evde gireceğiz. E tabi, herkes 2020 yılından çıkmak için can atıyor. Bundan dolayı yeni yıla şöyle sağlam bir giriş yapmak ve özenilmiş bir yılbaşı akşamı geçirmek için sizlere, evde yapılabilecek yaratıcı 10 yılbaşı ağacı önerisi ile geldik. Biz, aslında evinizde bulunması olası şeylerden ağaç yapabileceğinizi göstereceğiz, süslemesini ise sizin zevkinize bırakacağız. İster bizim gösterdiğimiz şekilde, isterseniz evinizdeki imkanlarla ağaçlarınızı süsleyebilirsiniz. Unutmayın, inciler ve ışıklar yılbaşı ağacınıza bambaşka bir hava katacaktır!

İşte; ”Hazır ağaçları beğenmiyorum.” diyenler için, ”Ağaç almaya gidemem.” diyenler için, ”Evde sıkıntıdan patladım, uğraş olsun.” diyenler için, ”Bir de ona mı para vereceğim, çok pahalı.” diyenler için birbirinden masrafsız ve yaratıcı 10 yılbaşı ağacı önerileri karşınızda…

  1. Çubuklardan Yılbaşı Ağacı

Kredi

Yapılışı: 3 uzun çubuğu üst tarafını birleştirip sabitleyin. Daha sonra yılbaşı süsleriyle sarın ve ışıklandırın. İşte bu kadar!

  2. Merdivenden Yılbaşı Ağacı Önerisi

Yılbaşı Ağacı Önerisi
Kredi

Yapılışı: Merdiveninizi açın ve ledlerle sarın. Ortasındaki boş kısma misina ya da iple süsler asın. En tepeye de yıldız koyduk mu tamamdır.

  3. Duvara Yılbaşı Ağacı Önerisi

Yılbaşı Ağacı Önerisi
Kredi

Yapılışı: ”Duvarım mahvolur!” diyorsanız bu önerdiğimiz ağacı büyük bir mukavvaya yapıp duvara da asabilirsiniz. Ya da, duvara ağaç şeklinde çiviler çakabilir, o da olmaz diyorsanız bantlar yapıştırıp süsleri takabilirsiniz. Işıklandırmayı unutmayınız.

  4. Kitaplardan Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı Ağacı Önerisi
Kredi

Yapılışı: Kitapların faydaları saymakla bitmez evet ama bu sefer farklı bir işlemde kullanacağız. Kitapları ağaç şeklinde üst üste dizin. Aralarına süsler ve ledler yerleştirin. Mükemmel bir ağacınız oldu.

  5. Mukavva ve Çubuklardan Yılbaşı Ağacı Önerisi

Kredi

Yapılışı: Büyükten küçüğe doğru farklı çaplarda daire olarak kestiğiniz mukavvaları, 3 uzun tahta çubuğa geçirin. Mukavvalar kapanacak şekilde bolca süs takın ve ışıklandırın.

  6. Kutulardan Yılbaşı Ağacı Önerisi

Kredi

Yapılışı: Farklı boyutlardaki kutuları piramit şekline getirip üst üste ekleyin. Üzerine istediğiniz her türlü süs yapıştırabilirsiniz. Işıklandırdığınız takdirde çok hoş bir görüntü yakalayacaksınız. Ayrıca kutularınızı, ağaca daha çok benzemesi için yeşil boyayla boyayabilirsiniz.

  7. Meyvelerden Yılbaşı Ağacı Önerisi

Yılbaşı Ağacı Önerisi
Kredi

Yapılışı: Sert bir armuda kürdanla havuç sabitleyin. Böylece sağlam bir iskelete sahip olacaksınız. İstediğiniz türdeki meyveyi kürdanlara geçirerek armudu ve havucu kapatacak şekilde bu iskelete saplayın. Masanızda çok şık  yılbaşı ağacından bir meyve tabağına sahip olacaksınız. Hem yapması hem de yemesi çok zevkli olan bu ağaç için sizlere bolca övgüler gelecektir.

  8. Makarnadan Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı Ağacı Önerisi
Kredi

Yapılışı: Uğraşma oranınıza göre küçükten büyüğe istediğiniz boyutta yapabileceğiniz bir ağaç öneriyoruz sizlere. Midye makarnaları birbirine yapıştırıcı ile yapıştırınız. İstediğiniz renge boyayabilir veya boyamadan direk süslemeye geçebilirsiniz. İncilerle süsleyebileceğiniz  gibi kendi süslerinizi de kullanabilirsiniz. En tepeye fiyonk makarna eklemeyi unutmayınız.

  9. Balonlardan Yılbaşı Ağacı Önerisi

Kredi

Yapılışı: Yeşil balonlarınızı en altlara çok şişirdikleriniz gelecek şekilde dizin ve birbirine bağlayın. Her çıktığınız katta balonları biraz daha az şişirin ve aynı işlemi tekrarlayın. Aralarına çok daha küçük ve farklı renkli balonlar eklerseniz süslü bir yılbaşı ağacına sahip olursunuz.

  10. Lateks Eldivenlerden Yılbaşı Ağacı Önerisi

Kredi

Yapılışı: Malum pandemi sürecinde lateks eldivenler, maskeler ve dezenfektanlar hayatımızın bir parçası oldu. Bu sene yılbaşına en uygun ağacın lateks eldivenden olacağını düşünüyorsanız işte size oldukça yaratıcı bir yılbaşı ağacı. Lateks eldivenleri şişirip bağlayın ve ağaç şekli verin. Eldivenin parmaklarına süsler takın ve bu yıla en uygun ağacınız hazır.

Yorum Yap