1. Ana Sayfa
  2. Sinema

İzleyenleri Büyüleyen Sevişme Sahnesi Bol Olan Filmler

İzleyenleri Büyüleyen Sevişme Sahnesi Bol Olan Filmler
+ - 0

Gerçek şu ki sevişme sahnesi bol olan filmler her zaman tutar. Tabi ki senaryosu da biraz iyi olmak zorunda. Aktörler aynı fikirde olmasa da, sevişme sahneleri bol olan filmleri ve birkaç öpücük gösterip gerisini seyircinin hayaline bırakan filmlerden daha iyi ve daha gerçekçidir. Genellikle seyirci tarafından da tekrar tekrar izlenir. Ovvah ekibi olarak bizde sizler için sahneleriyle izleyicileri büyüleyen sevişme sahnesi bol olan filmler adlı bir liste yaptık. İyi seyirler dileriz…

  İşte İzleyenleri Büyüleyen Sevişme Sahnesi Bol Olan Filmler

  1. Trainwreck

trainwreck film

Konusu:

Sevişme sahnesi bol olan filmler listemizde ilk sırada Trainwreck var. Yönetmenliğini daha önce Kaza Kurşunu, 40 yıllık Bekar, Eyvah Yaş 40 gibi filmlere imza atmış olan oyuncu, yönetmen ve yapımcı Judd Apatow’un üstlendiği komedi filminin senaryosu ise daha çok televizyonda boy gösteren Amy Schumer’e ait. Filmin oyuncu kadrosunda ise Daniel Radcliffe, Tilda Swinton ve Brie Larson’ın yanı sıra Katy Mixon, Ezra Miller ve Randall Park göze çarpan isimler.

  2. Porky’s

porky's film

Konusu:

Sevişme sahnesi bol olan filmler listemizde sırada Porky’s var. 1950’li yıllarda liseli bir erkek arkadaş grubu bekaretlerini kaybetmek için ikinci sınıf bir kulüp sahibine danışırlar. Fakat kulüp sahibinin aptal bir kardeşi vardır ve kasaba şerifidir.

  3. The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street film patron

Konusu:

Para kazanma arzusu sizi ne kadar ileri götürebilir? Veya bu uğurda neler yapabilirsiniz? Genç Jordan, yeterince hırslıdır ve Wall Street’te küçük bir şirket CEO’sudur. 90’lı yılların hızlı zamanlarında New York borsasında herşey olabilmektedir. Kimsenin önemsemediği tahvillerle pek çok yatırımcıyı aldatarak kısa zamanda bir para basma makinasına dönüşür. Kazandığı milyonları da aynı hızda harcayabilen Jordan, profesyonel olarak başarılı olsa da son derece lüks fantezilerle dolu pis bir dünya yaşamaktadır ve çöküş hiçte uzak değildir.

  4. Lovelace

Lovelace film

Konusu:

Sevişme sahnesi bol olan filmler listemizde sırada Lovelace var. Büyük bir başarı kazanan ilk erotik film Deep Throat 1972’de yurt dışında da sansasyon yaratır. Filmin yıldızı Linda Lovelace ise medyanın göz bebeği haline gelir. Yıllar sonra “cinsel devrimin poster kızı” hikayesinin karanlık tarafını açıklar.

 5. Friends with Benefits

Friends with Benefits film

Konusu:

Dylan ve Jamie evlenip barklanmayı akıllarından bile geçirmemektedir. New York’ta faaliyet gösteren insan kaynakları yöneticisi Jamie, hatırı sayılır yetenek avcılığı becerilerini kullanarak Los Angeles’ta çalışan bir sanat yönetmeni olan Dylan’ı Büyük Elma’daki rüya gibi bir işi kabul etmesi için ikna edince, birbirlerine ne kadar benzediklerini çabucak anlarlar. O kadar çok başarısız ilişki yaşamışlardır ki, ikisi de aşktan vazgeçip eğlenceye odaklanmaya hazırdır. Dylan New York’a taşınmaya karar verdiğinde ve ikili düzenli olarak bir araya gelmeye başladıklarında, aşkın Hollywood filmleri tarafından pompalanan bir masal olduğuna dair ortak inançlarını paylaşıp eğlenirler. Böylece, leziz derecede seksi, kasıtlı olarak yetişkinlere yönelik bir deneye girişirler.

  6. 9 ½ Weeks (Dokuz Buçuk Hafta)

Konusu:

Listemizde sıradaki film 9 ½ Weeks. Elizabeth New York’ta bir sanat galerisinde çalışmaktadır. Bir gün tam bir Wall Street kurdu olan John tarafından baştan çıkartılır. Bu baştan çıkarma ile birlikte Dokuz buçuk hafta sürecek olan bir ilişki başlayacaktır. Bu ilişki süresince Elizabeth kendi sınırlarını epeyce zorlayacak ve aradığı doğru erkeğin John olup olmadığını sorgulayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Erotizm Dolu Sevişme Sahneleriyle Olay Olmuş +18 Yabancı Filmler

  7. The Blue Lagoon

Konusu:

İki küçük çocuk ve geminin kaptanı, bir gemi kazasından sağ çıkan tek kişilerdir ve sağ salim, tropical bir adaya çıkmayı başarırlar. bir sure sonra kaptan ölür ve çocuklar bir başlarına kalırlar. günler günleri kovalar ve yıllar geçer. emmeline ve Richard doğanın güzelliği ve egzotik ortam içerisinde kendileri için yaptıkları evde büyürler. yetişkinlikle beraber gelen fiziksel ve duygusal değişimlerle baş etmeyi kendi kendilerine öğrenirler. olgunlaşmaya başladıklarında birbirlerine duydukları çocukça sevgi, yerini duygusal ve derin bir aşka bırakır. bir de çocukları olur. acaba yeniden medeniyeti görebilecekler midir?

  8. Eyes Wide Shut

sevişme sahnesi bol olan filmler

Konusu:

Sevişme sahnesi bol olan filmler listemizde sırada Eyes Wide Shut var. Doktor Bill Harford  ve karısı Alice’in dışarıdan bakıldığında örnek bir evlilikleri vardır. Bir davette karısının başka bir erkekle ilgilenmesi, doktoru çılgına çevirince, kendisini cinsel fantezilerle dolu bir oyuna teslim eder. Bir hastasının kızı, bir kadın satıcısı ve şehre uzak bir malikanede gerçekleştirilen sapkın bir maskeli balo gece boyunca karşılaşacağı garip şeylerden sadece bazılarıdır…

  9. Nymphomaniac

itiraf film

Konusu:

Nemfomanyak bir kadın olan Joe’yu merkezine alan film, baş karakterinin doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına, özellikle de cinsel serüvenlerine odaklanıyor. Soğuk bir kış gecesi yakışıklı bir bekar olan Seligman, yolda dövülmüş halde Joe’yu bulur. Onu evine getirip, yaralarını sarar. Joe bu adamın evinde dinlenirken kendi hikayesini de anlatmaya başlar…

  10. American Pie

Konusu:

Listemizde sırada American Pie var. Kızlara nasıl yaklaşacaklarını bilmeyen 4 delikanlı ile bu konularda daha tecrübeli dört genç kız bir pasta alıyor ve ardı sıra gelen olaylar bitmek bilmiyor. Film serisini çok az izlemeyen var biliyoruz fakat listemizde kesinlikle olması gereken yapımlardan biri.

Yazı Kaynakları
Film bilgileri Themoviedb‘den alınmıştır.

Yorum Yap