1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Erotizmin Bol Olduğu Netflix Filmleri: Sadece En Seksi İçerikler

Erotizmin Bol Olduğu Netflix Filmleri: Sadece En Seksi İçerikler
+ - 0

Netflix birçok kategoride birçok güzel film ve diziler var. Ancak izleyici talebinin tepelerinde genelde erotizm dolu filmler ve diziler oluyor. Bunu göz önünde bulunduran ve erotik Netflix filmleri araştırma zahmetine giren siz değerli okuyucularımıza Ovvah ekibi olarak erotizmin bol olduğu Netflix filmleri bir liste halinde derledik. Seçeneklerin genişliği göz önüne alındığında, Netflix’in bol miktarda sıcak film sunması şaşırtıcı değil. Lafı daha fazla uzatmadan gelin erotizmin bol olduğu Netflix filmleri listemize geçelim. İyi seyirler…

  İşte erotizmin bol olduğu Netflix filmleri

  17. The Art Of Loving

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix filmleri listemize The Art Of Loving ile başlıyoruz. Komünist Polonya’nın en ünlü ve tanınmış seksologu Michalina Wislocka, Polonyalıların seks hayatını sonsuza dek değiştirecek kitabının yayımlanma hakkı için savaşıyor.

Netflix’te Aç

  16. Indecent Proposal

Konusu:

Diana ve David Murphy, sıkıntılı günler geçirmektedirler ve şanslarını denemek üzere Las Vegas’a gelirler. Milyarder John Gage ile karşılaşmaları ve aldıkları bir teklifle kötü günleri geride bırakabileceklerdir. 1 milyon dolarlık bu teklifin bedeli Diana ile geçirilecek bir gecedir. Problemlerini çözmek için gayet basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif çifti aşk ve sadakat üzerine ciddi sorgulamalara sürükleyecektir.

Netflix’te Aç

  15. Against All Odds

Konusu:

Omzu sakatlanan futbol oyuncusu Terry Brogan, oynadığı takımdan atılır ve acil olarak paraya ihtiyacı vardır. Arkadaşı Jake Wise, onu işe alarak kız arkadaşını takip etmesini ister. Aynı zamanda Terry’nin oynadığı takımın da sahibi olan, çok zengin bir adamın kızı olan Jessie, Meksika’da bir yerlerdedir. Terry, Jessie’yi bulur ve görür görmez kıza aşık olur. Tabi ki Jake’yi hesaba katmamıştır.

Netflix’te Aç

  14. Ride or Die

Konusu:

Mandy’nin sert bir arkadaşı olan Ashley, “arkadaşımı incitirsen seni öldürürüm” ifadesini aşırıya kaçar. Cesetler üst üste yığılırken, Mandy eski yaraları kazmaya çalışırken yaptığı hatalar peşini bırakmaz.

Netflix’te Aç

  13. The Perfect Match

Konusu:

Charlie’yi canlandırıyor. En iyi iki arkadaşı Donald Faison ve Robert C. Riley, bir kadınla bir ay boyunca beraber kalırsa, aşık olacağına bahse girerler. Charlie, şarkıcı/aktris Cassie’nin canlandırdığı güzel ve gizemli Eva ile yolları kesişene kadar bunu reddeder. Sıradan bir ilişkiyi kabul edebilirler, ancak sonunda Charlie daha fazlasını isteyip istemediğini sorguluyor.

Netflix’te Aç

  12. Deadly Illusions

Konusu:

Yaratıcılık konusunda tıkanan popüler bir roman yazarı, çocukları için yeni bir dadı tutar. İşte tam bu noktada gerçekle kurgu arasındaki sınır bulanıklaşmaya başlar. (18 yaş ve üzeri için uygundur) Erotik Netflix filmleri listemizde olması gerektiğini düşündüğümüz filmlerden birisi.

Netflix’te Aç

  11. High Society

Konusu:

Üç insanın arasındaki arzular ve aşk üzerinden yüksek sosyeteye bir bakış. Tae-Joon bir üniversitesi profesörüdür ve Millet Meclisi için çalışıyordur. Tae-Joon’un eşi Soo-Yeon bir galeride yardımcı küratör olarak çalışıyordur. Ji-Ho ise ressamdır.

Netflix’te Aç

  10. Madam Claude

Konusu:

1960’ların Parisi’nde Madam Claude’un nüfuzu, seks sektörünün ötesine geçmiştir. Fakat tanıştığı zengin ve genç bir kadın her şeyi değiştirmek üzeredir. (18 yaş ve üzeri için uygundur) Film hiç şüphesiz erotizmin bol olduğu filmler listemizde olması gereken yapımlardan biri.

Netflix’te Aç

  9. Milf

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix filmleri listemizin 9. sırasında MILF var. 40’larındaki üç yakın arkadaş, Fransa’nın güneyinde kendilerinden çok daha genç erkeklerle ateşli ilişkilere yelken açarken kayıp ve kalp kırıklığıyla mücadele eder.

Netflix’te Aç

  8. Someone Great

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix filmleri listemizin 8. sırasında Someone Great var. Jenny, New York’ta dokuz yıldız sevgilisiyle birlikte yaşayan genç bir kadındır. 20’li yaşlarının sonunda olan Jenny, 30’una basmadan önce San Francisco’dan hayallerinin gerçekleşmesini sağlayabilecek bir iş teklifi alır. Ancak bu teklif onun tüm yaşamını değiştirecektir. Dokuz yıllık erkek arkadaşından ayrılmak zorunda kalacak ve eski hayatını geride bırakmak için arkadaşlarının da desteğiyle mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Netflix’te Aç

  7. Duck Butter

Konusu:

Çevrelerindeki arkadaşlarının yaptıkları o samimiyetsizlikler artık iki kadınında oldukça canını sıkmaktadır çünkü güven ve samimiyet hep bir şeylere dayalı gelişmektedir. Bu yüzden iki kadın bir karar alıp birbirlerine olan samimiyetlerini arttırmak geleneklerden uzak birbirlerinin mahremiyeti diye bir şey kalmadan her şeyi açık bir şekilde yaşamalarını konu alıyor.

Netflix’te Aç

  6. Newness

Konusu:

merikalı bir eczacı olan Martin (Nicholas Hoult) ve İspanyol bir fizyoterapist olan Gabi (Laia Costa)’nin Los Angeles’ta gecenin geç saatlerinde buluşması popüler bir “arkadaşlık uygulaması” aracılığıyla gerçekleşir. İkisi de birbirlerinden çok etkilenir ve bir süre “takılmak” isterler ancak aralarındaki güçlü cinsel çekim bir süre sonra mutlu ve sadık bir ilişkiye dönüşür. Yine de Gabi “yeniliklere” takık olduğunu itiraf etmiştir, onun için her zaman trend, son moda olan daha cezbedicidir. Böyle bir kişi ilişkisine sadık kalabilecek midir? Film, “Bazen aşk yetersiz kalır” mesajını sosyal medyanın kayda değer etkileri üzerinden sunuyor. Erotik Netflix filmleri listemizde olması gerektiğini düşündüğümüz filmlerden birisi.

Netflix’te Aç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Libidoları Tavan Yaptıran Erotizmin Bol Olduğu Netflix Dizileri

  5. Nappily Ever After

Konusu:

Dışarıdan bakıldığında mükemmel bir hayatı olan Violet Jones (Sanaa Lathan) her şeyi kontrol etme konusunda takıntılıdır. Uzun süreli erkek arkadaşından beklediği evlilik teklifini alamaması ve yaşadığı diğer sorunlarla birlikte bir gün kuaförde başına gelen talihsizlik, hayata başka bir gözle bakmasına vesile olacaktır.

Netflix’te Aç

  4. Tiger, Blood in the Mouth

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix filmleri listemizin 4. sırasında Tiger var. Yaşlanan boksör Ramón, genç ve cüretkar boksör Deborah ile tanışınca tekrar canlanır. Dizginlenemeyen tutkuları, Ramón’un çevresindeki herkesi terk etmesine neden olur.

Netflix’te Aç

  3. Fifty Shades of Grey

Konusu:

Anastasia Steele’in ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Grey ile tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır.Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin farkında olsa da geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana’nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürecektir.

Netflix’te Aç

  2. Dry Martina

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix filmleri listemizde sırada Dry Martina var. Bir hayranla yaşanan tuhaf karşılaşma ve onun eski sevgilisiyle yapılan kaçamak, cinsel heyecan arayışındaki bir şarkıcıyı Şili’de bir maceraya sürükler.

Netflix’te Aç

  1. 365 Days

Konusu:

Bir mafya babası sadece görüp hoşlandığı bir kadını kaçırtıp hapsedecek ve kendisine aşık olması için 365 gün zaman tanıyacaktır. 2020 yapımı film şüphesiz erotizmin bol olduğu filmler listemizde olması gereken yapımlardan biri.

Netflix’te Aç

Yazı Kaynakları
TheMovieDB

Yorum Yap