1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Netflix Erotik Dizileri: Libidoları Tavan Yaptıran Erotizmin Bol Olduğu Netflix Dizileri

Netflix Erotik Dizileri: Libidoları Tavan Yaptıran Erotizmin Bol Olduğu Netflix Dizileri
+ - 0

Netflix, neredeyse herkesin evinde ve hayatında olan geniş içerik yelpazesi sayesinde insanların kopamadığı bir  platform haline geldi. Bu başarısının arkasında erotizmin bol olduğu Netflix dizileri ve filmleri sağlam bir konuma sahip. Hal böyle olunca binlerce içerik arasından tarzınıza uygun film ya da diziyi seçmek de zorlaşıyor. Erotik Netflix dizileri en sevilen yapımlar arasında ve erotik sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Biz de Ovvah ekibi olarak hem erotik Netflix dizileri denince akla gelen hem de erotik sahneleriyle beğeni toplayan erotizmin bol olduğu dizileri sizler için derledik. Hazırsanız başlayalım.

  1. Sense 8

sense 8

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde ilk sırada Sense 8 var. Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir şekilde nasıl birbirine bağlandığını konu ediniyor.

NETFLİX’TE İZLE

  2. Easy

easy

Konusu:

Bir romantik komedi dizisi olan Easy, Chicago’da yaşayan insanların günümüz aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür kavramlarını sorgulayışlarını anlatıyor ve modern zaman ilişkilerini farklı bir açıdan ele alıyor.

NETFLİX’TE İZLE

  3. Orange Is the New Black

Konusu:

Nişanlı bir kadın olan Piper Chapman, 10 yıl önce üniversitedeyken tanıdığı bir uyuşturucu satıcısı olan Alex yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piper’ın New York’taki nişanlısı Larry ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçip, topluma olan borcunu ödemesi gerekmektedir. Dizi de kahramanımızın turuncu hapishane giysilerine bürünüp, hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık eder bizleri.

NETFLLİX’TE İZLE

  4. The Witcher

Rivialı Geralt \ Henry Cavill

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada The Witcher var. Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

NETFLİX’TE İZLE

  5. She’s Gotta Have It

She's Gotta Have It

Konusu:

Dizi, Nola Darling isimli siyahi kadının Brooklyn da ve arkadaş ortamı ile birlikte farklı karakterlere sahip üç adamla ilişkisini anlatıyor. Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde olması gerektiğini düşündüğümüz bir diğer güzel yapım.

NETFLİX’TE İZLE

  6. How to Get Away with Murder

erotizmin bol olduğu diziler

Konusu:

Bir grup hırslı hukuk öğrencisi ile onların kriminal savunma derslerine giren gizemli profesörleri; hem kendi hayatlarını değiştirecek, hem de tüm üniversiteyi çalkalayacak bir cinayet davasına karışırlar. Grey’s Anatomy, Scandal gibi dizilerle tanıdığımız Shonda Rhimes’ın imzası bulunan dizinin başrolünde; başarılı aktris Viola Davis bulunuyor.

NETFLİXTE İZLE

  7. Outlander

Outlander

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Outlander var. Diana Gabaldon’ın aynı isimli çoksatan kitabından uyarlanan dizide, 1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır. Dizi erotik Netflix dizileri arasında olmayı kesinlikle hak ediyor.

NETFLİXTE İZLE

  8. Valeria

Konusu:

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, kendilerini keşfetmekte olan üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elísabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

NETFLİXTE İZLE

  9. Gossip Girl

Konusu:

Herkes onların şatafatlı yaşamlarını konuşuyor. Manhattan’ın en zengin gençleri, özenilerek izlenen sıra dışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları… Onlar hakkında en son dedikodular ise henüz kendileri bile bilmeden önce Dedikoducu Kız’ın blog’unda. TV izleyicisini ekrana bağlayan moda ve gençlik dizisi Gossip Girl, entrikaları ve aşklarıyla bu sene de gençlerin vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor.

NETFLİXTE İZLE

  10. Woman of the Night

Woman of the Night

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Women of the Night var. Amsterdam Belediyesinin yükselen yıldızıyla evli olan ve karanlık geçmişinin gölgesinde yaşayan bir kadın, seks ve uyuşturucuyla dolu bir dünyaya girer.

NETFLİXTE İZLE

  11. House of Cards

House of Cards

Konusu:

Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.

NETFLİXTE İZLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sıcak Sahneleriyle Öne Çıkan Erotizmin Bol Olduğu Netflix Filmleri

  12. Skins

Konusu:
Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Skins var. Bristol’daki bir grup gürültücü genç arkadaşın dağınık hayatlarını, aşklarını, çılgın yükselişlerini ve kaçınılmaz alçaklıklarını takip eden saygısız komedi draması. Dizi erotik Netflix dizileri arasındaki yerini kesinlikle hak ediyor.

NETFLİXTE İZLE

  13. Sex Education

Konusu:

Sex Education’ın hikayesi, kurgusal İngiliz kasabası Moordale’da geçiyor. Toy ve içine kapanık bir öğrenci olan Otis Milburn, cinsellik terapisti olarak çalışan ebeveynleriyle birlikte yaşamaktadır. Haliyle cinsellik sohbetlerinin tam ortasında büyüyen Otis, yıllar içerisinde bu konu üzerinde uzmanlaşmıştır. Otis, uzmanlığını okulda statü elde etmek için kullanabileceğini keşfeder. Zeki arkadaşı Maeve ile harekete geçer ve arkadaşlarının seksle ilgili problemlerini çözmek için gizli bir seks terapisi kliniği açar. Genç adam bu seanslar esnasında, kendisinin de esaslı bir terapiye ihtiyacının olduğunu keşfedecektir.

NETFLİXTE İZLE

  14. Elite

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Elite var. İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

NETFLİXTE İZLE

  15. Glow

glow

Konusu:

80’lerin kısa süreli ama çok sevilen şov programından ilham alınarak hazırlanan GLOW, 1980’li yıllarda Los Angeles’ta yaşayan ve yükselmek için çabalayan işsiz bir aktris olan Ruth Wilder’ın kadın güreşçilerin parlak ve spandexli dünyasına dalarak bir star olma yolunda son bir şans yakalamasını anlatıyor.

NETFLİXTE İZLE

  16. What If

what if

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada What If var. İdealist bir bilim insanı ve kocası, kadının tıbbi teknoloji startup’ı için çaresizce kaynak ararken esrarengiz bir yatırımcı ile korkunç bir anlaşma yapar.

NETFLİXTE İZLE

  17. Bitter Daisies

Konusu:

Sivil Muhafız bir memur, sıkı bir Galiçya kasabasında bir genç kızın kayboluşunu araştırırken, kendi kaybıyla bağlantılı sırları ortaya çıkarır. Sıcak sahneleriyle erotik Netflix dizileri arasında yer almayı hak eden bir yapım.

NETFLİXTE İZLE

  18. Perfume

parfüme

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Parfume var. 18. yüzyıl Fransa’sında geçen Perfume romanı, insanüstü bir koku yetisine sahip olan ve ürettiği parfümler sayesinde insanları manipüle edebilen bir seri katili takip ediyordu. Dizi uyarlaması ise hikayeyi günümüze taşıyacak ve koku sayesinde insanların zihnini manipüle eden katil figürünü devam ettirecek. Dizi konu olarak, genç bir profil uzmanının son derece vahşi cinayetleri araştırma sürecini işliyor.

NETFLİXTE İZLE

  19. Who Killed Sara?

Konusu:

Kız kardeşinin öldürülmesiyle haksız yere suçlandığını kanıtlamaya ve intikam almaya kararlı olan Alex, gerçek faili bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak.

NETFLİXTE İZLE

  20. Dark Desire

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri yazımızın sıradaki üyesi Dark Desire. Evli olan Alma, evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak, onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar.

NETFLİXTE İZLE

  21. Freud

freud

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Freud var. Avusturyalı nörolog ve psikanaliz biliminin kurucusu olan Sigmund Freud‘u konu alan dizide Freud, kanlı bir dizi gizemi çözebilmek yanına bir medyum ve dedektif alarak çalışmaya başlar.

NETFLİXTE İZLE

  22. Playing with Fire

Playing with Fire

Konusu:

Kolombiya Kahve Üçgeni’nde bir anne ve kızı dahil olmak üzere üç kadın, baştan çıkarıcı bir adama aşık olur. Erotik Netflix dizileri kategorisinde yer alan yapım izleyicilere sıcak ama farklı bir hikaye vadediyor.

NETFLİXTE İZLE

Yazı Kaynakları
Themoviedb

Yorum Yap