1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Libidoları Tavan Yaptıran Erotizmin Bol Olduğu Netflix Dizileri

Libidoları Tavan Yaptıran Erotizmin Bol Olduğu Netflix Dizileri

Erotizmin Bol Olduğu Netflix Filmleri Erotizmin Bol Olduğu Netflix Dizileri

Netflix, neredeyse herkesin evinde ve hayatında olan geniş içerik yelpazesi sayesinde insanların kopamadığı bir  platform haline geldi. Bu başarısının arkasında erotizmin bol olduğu Netflix dizileri ve filmleri sağlam bir konuma sahip. Hal böyle olunca binlerce içerik arasından tarzınıza uygun film ya da diziyi seçmek de zorlaşıyor. Erotik Netflix dizileri en sevilen yapımlar arasında ve erotik sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Biz de Ovvah ekibi olarak hem Netflix dizileri denince akla gelen hem de erotik sahneleriyle beğeni toplayan erotizmin bol olduğu dizileri sizler için derledik. Hazırsanız başlayalım.

  1. Sense8

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde ilk sırada Sense 8 var. Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir şekilde nasıl birbirine bağlandığını konu ediniyor.

  2. Easy

Konusu:

Bir romantik komedi dizisi olan Easy, Chicago’da yaşayan insanların günümüz aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür kavramlarını sorgulayışlarını anlatıyor ve modern zaman ilişkilerini farklı bir açıdan ele alıyor.

  3. Orange Is the New Black

Konusu:

Nişanlı bir kadın olan Piper Chapman, 10 yıl önce üniversitedeyken tanıdığı bir uyuşturucu satıcısı olan Alex yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piper’ın New York’taki nişanlısı Larry ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçip, topluma olan borcunu ödemesi gerekmektedir. Dizi de kahramanımızın turuncu hapishane giysilerine bürünüp, hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık eder bizleri.

  4. The Witcher

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada The Witcher var. Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

  5. She’s Gotta Have It

Konusu:

Film, Nola Darling isimli siyahi kadının Brooklyn da ve arkadaş ortamı ile birlikte farklı karakterlere sahip üç adamla ilişkisini anlatıyor. Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde olması gerektiğini düşündüğümüz bir diğer güzel yapım.

  6. How to Get Away with Murder

Konusu:

Bir grup hırslı hukuk öğrencisi ile onların kriminal savunma derslerine giren gizemli profesörleri; hem kendi hayatlarını değiştirecek, hem de tüm üniversiteyi çalkalayacak bir cinayet davasına karışırlar. Grey’s Anatomy, Scandal gibi dizilerle tanıdığımız Shonda Rhimes’ın imzası bulunan dizinin başrolünde; başarılı aktris Viola Davis bulunuyor.

  7. Outlander

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Outlander var. Diana Gabaldon’ın aynı isimli çoksatan kitabından uyarlanan dizide, 1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır. Dizi erotik Netflix dizileri arasında olmayı kesinlikle hak ediyor.

  8. The Tudors

Konusu:

İngiliz tarihinin en ünlü krallarından biri olan Henry, izleyicilere her saniyesi dolu geçen bir dram sunacak. Sırf metresiyle birlikte olabilmek için yeni bir din yaratıp karısından boşanan bu adama kim karşı gelebilir ki? 10 bölümden oluşan bu yeni dizi Henry’nin siyasi entrikalarının yanı sıra Aragonlu Katherine ve Anne Boleyn gibi önemli kadınlarla girdiği romantik ilişkileri de işliyor.

  9. Gossip Girl

Konusu:

Herkes onların şatafatlı yaşamlarını konuşuyor. Manhattan’ın en zengin gençleri, özenilerek izlenen sıra dışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları… Onlar hakkında en son dedikodular ise henüz kendileri bile bilmeden önce Dedikoducu Kız’ın blog’unda. TV izleyicisini ekrana bağlayan moda ve gençlik dizisi Gossip Girl, entrikaları ve aşklarıyla bu sene de gençlerin vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor.

  10. Jessica Jones

Konusu:

Erotizmin bol olduğu Netflix dizileri listemizde sırada Jessica Jones var. Travmatik geçmişinden kurtulamayan Jessica Jones, Hell’s Kitchen’daki acımasız düşmanı başka birine daha zarar vermeden önce onu bulmak için özel yeteneklerini kullanır.

  11. House of Cards

Konusu:

Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.

Yazı Kaynakları
Film bilgileri Themoviedb‘den alınmıştır.

Yorum Yap