1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Sağ Kalabilenler İçin En İyi Mobil Hayatta Kalma Oyunları

Sağ Kalabilenler İçin En İyi Mobil Hayatta Kalma Oyunları
+ - 0

Oyunlar yavaş yavaş ve sindire sindire mobil platformlara doğru kayarken bir çok sevilen kategoriden oyun da kendine sağlam yer edinmeye başladı. Sizlere hazırladığımız en iyi hayatta kalma oyunları listemizde de herkes tarafından sevilen ve iyi yorumlar almış hayatta kalma oyunlarını seçtik.

En İyi Mobil Hayatta Kalma Oyunları


1. Last Day on Earth: Survival

Listemize Last Day on Earth ile başlıyoruz. Oyunda temel amacımız hapsolduğumuz dünyada gelişerek zombilerle, yaratıklarla, ve diğer oyuncularla savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Oyun içinde çeşitli şekilde gelişmek mümkün. İster oyun içindeki kazalardan yararlanın, isterseniz belirli bir seviyeye gelerek diğer oyuncularla savaşarak gelişin. Oyunun indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Google Play App Store

2. Fallout Shelter

Listemize Fallout Shelter ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız bulunduğumuz ve yönettiğimiz sığınağa sığınmacı ve göçmenler alarak sığınağı güçlendirmeye çalışmaktır. Oyunda odaları ve dolapları geliştirerek sığınağı ve sığınmacı kapasitesini arttırabiliyorsunuz. İndirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Google Play App Store

3. Exile: Desert Survival RPG

Listemize Exile: Desert Survival RPG ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız dünyayı harabeye çeviren savaş bittikten sonra, hayatta kalmaya çalışmak. Exile Survival dünyası, zıtlıkların eşsiz bir karışımıdır. Parlak renkler ve zengin görseller, sert aksiyon, barbar vahşeti ve kan ile el ele gidiyor. Oyunda ne kadar derine inerseniz, çorak arazide günlük hayatta kalmanın gerçek, sert ve kanlı özünü o kadar iyi hissedeceksiniz. Acımasız bir maceraya atılmaya, ölümcül çorak arazileri keşfetmeye ve kanlı savaşın sonuçlarıyla yüzleşmeye hazır olun. İndirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Google PlayApp Store

4. Seashine

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Seashine ile devam ediyoruz. Amacımız kontrol ettiğimiz deniz anası ile çeşitli balıklardan kaçmaya çalışmak. Oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

5. Into the Dead 2

Listemize Into The Dead 2 ile devam ediyoruz. Oyuna kamyon kazası ile başlıyoruz. Amacımız çevredeki bulabildiğimiz eşya ve ekipmanlarla gelişerek zombi ve yaratıklarla savaşarak hayatta kalmak. Oyuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


Google PlayApp Store

6. Shadows of Kurgansk

Listemize Shadow of Kurgansk ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız Etrafta bulabildiğimiz taş, odun gibi materyallerle gelişerek, kendimize barınabilecek bir alan oluşturarak zombilerle savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Aşağıdaki bağlantılardan oyuna ulaşabilirsiniz.


Google PlayApp Store

7. The Walking Dead: Survivors

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize The Walking Dead: Survivors ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız bulunduğumuz sığınağı geliştirerek gelen zombi saldırılarından korunarak hayatta kalmaya çalışmak. Oyuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


Google PlayApp Store

8. Day R Survival – Lone Survivor

Listemize Day R Survival – Lone Survivor ile devam ediyoruz. Amacımız oyunda bulunduğumuz alanda ve silahlarımızda çeşitli yükseltmeler yaparak, zombi istilalarıyla savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Aşağıdaki bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

9. Blackout Age: Survival Game

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Blackout Age: Survival game ile devam ediyoruz. Oyun bilinç kaybından sonra gerçek dünyada bulunan coğrafi olarak yerelleştirilmiş bir hayatta kalma oyunudur. Oyuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


Google PlayApp Store

10. Dawn of Zombies: Survival

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Dawn of Zombies: Survival İle devam ediyoruz. Oyunda kıyamet sonrası dünyada mücadele edecek ve birbirinden farklı zombilerin üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Aşağıdaki bağlantılardan oyuna ulaşabilirsiniz.


Google PlayApp Store

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Şimdiye Kadar Çıkmış En İyi Hayatta Kalma Oyunları | PC

11. Prey Day: Survival – Craft & Zombie

Listemize Prey Day: Survival – Craft & Zombie İle devam ediyoruz. Oyunda yeni bir mutasyona uğramış virüs dünyayı, zombi, mutant ve yürüyen ölülerin serbestçe dolaştığı kıyamet sonrası hayatın olmadığı bir yere çevirmiştir. Oyunda atıcılık ve stratejik düşünme yeteneğinin mükemmel bir birlikteliğini oluşturmaktadır. Amacımız zombi, mutant ve yürüyen ölülerle mücadele ederek hayatta kalmaya çalışmaktır. Oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oynamadan Geçmemeniz Gereken En İyi 21 Kıyamet Sonrası Oyun

12. Days After: Survival Games

Listemize Days After: Survival Games , zombi kıyametinin en korkunç sonuçlarıyla yüzleşmeniz gereken bir hayatta kalma atış oyunudur. Hata yapmaya hakkınız yok çünkü bu zombi kıyamet dünyasında her şey kana ve beyne aç. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

13. Live or Die: Survival

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Live or Die: Survival ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız içinde olduğumuz dünyada çeşitli ekipmanları geliştirerek hayatta kalmaya çalışmak. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

14. Lets Survive (Erken Erişim)

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Lets Survive ile devam ediyoruz. Lets Survive, kül, korku, zombiler, mutantlar ve haydutlarla dolu yeni çevrimdışı hayatta kalma oyunudur. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

15. Delivery From the Pain: Survive

Listemize Delivery From The Pain: Survive ile devam ediyoruz. Oyun fantastik bir RPG hikayesine sahip, hayatta kalma-strateji oyunudur. Hayatta kalma oyunlarına aşina bile olsanız bir oyun sonuna ulaşmanız 30 saatten fazla sürebilir. Oyuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


Google PlayApp Store

16. Stay Alive – Zombie Survival

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Stay Alive – Zombie Survival ile devam ediyoruz. Oyundaki amacınız Zombilerle savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

 


Google PlayApp Store

17. Stormfall: Saga of Survival

Listemize Stormfall: Saga of Survival ile devam ediyoruz. Oyundaki amacımız bulunduğumuz dünyadaki saldırgan hayvanlar ve canavarlarla savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

18. Mutiny: Pirate Survival RPG

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Mutiny: Pirate Survival RPG ile devam ediyoruz. Oyunda temel amacımız karakterimiz ile diğer oyuncularla ve zombilerle savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

19. Survivor Adventure: Survival Island

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Survivor Adventure: Survival Island ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız bulunduğumuz adada canavarlarla, zombilerle, dinozorlarla hayatta kalmaya çalışmak. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oynamadan Geçmemeniz Gereken En İyi 21 Kıyamet Sonrası Oyun

20. Survival on Raft: Multiplayer

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Survival on Raft: Multiplayer ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız denizin üzerindeki sandalımızda gelişerek zombiler ve hayvanlarla savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Aşağıdaki bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

21. Last Pirate: Survival Island Adventure

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Last Pirate: Survival Island Adventure ile devam ediyoruz. Oyundaki amacımız mahsur kaldığımız adada canavarlarla savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. Oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store

22. Survival Simulator

En iyi mobil hayatta kalma oyunları listemize Survival Simulator ile devam ediyoruz. Oyunda amacımız mahsur kaldığımız adada diğer oyunculara karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışmak. oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


Google PlayApp Store


En iyi mobil hayatta kama oyunları listemizin sonuna geldik. Liste hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yorum Yap