1. Ana Sayfa
  2. Listeler
  3. Türk Dizilerinden 8 Muhteşem Kadın Dövüş Sahneleri

Türk Dizilerinden 8 Muhteşem Kadın Dövüş Sahneleri

kadın dövüş sahneleri

Türk dizileri çoğu zaman ilginç sahnelere yer vermiştir. Bu ilginç sahnelerden bir diğerinin konusu da kadın dövüş sahneleri tabiki. Kadın aktörlerimiz profesyonel dövüşçülere taş çıkartacak performanslarıyla ağzımızı açık bırakacak sahnelere imza atmıştır. Ovvah, Topuklu ayakkabıyla dövüşenlerden tutun, okul sıralarında birbirine girenlere, haremde Osmanlı tokatlarıyla hıncını alamayıp boks yapan sultanlara ve hatta stres atmak için birbirlerini dövenlere kadar Türk dizilerinden kadın dövüş sahneleri sizin için derledi.

  8. ”Onun hesabını sizden keseceğim” Avlu

Çok konuşulan Avlu kavga sahnesi, cezaevindeki kadınların sopalarla, çakılarla ettiği kavga akıllardan silinemeyecek türden.

  7. ”Böyle mi vurdun arkadaşıma?” Kadın

Kapısı çalan bir kötü roldeki kadınımız, kapıyı açtığında kendi evinde, iki kadın tarafından evire çevire bir güzel dövülecektir.

  6. ”Sen çok olmaya başladın artık.” Muhteşem Yüzyıl

Evet, geçmişten günümüze kadar kadınların birbirleriyle anlaşması biraz zor olmuştur. Kendilerini tutup tutup birden patlayan bu iki kadın da, kaftanlarının tülleri uçuşturarak birbiriyle nasıl savaşıyor, buyurun bakın.

Bunu da öneririz
Oyunculukları Bir Yana Sesleriyle De Büyüleyen Şarkıcı Ünlüler

  5. ”Vermezsek ne olacak?” Kalp Atışı

3 kız, arkadaşlarının cüzdanını zorla alarak zorbalık yaptığı sırada içeri giren başrolümüzden, daha sonra yiyecekleri dayakların da teminatı olan sağlam bir dayak yiyorlar. E cüzdan da kurtuluyor tabi…

  4. ”Gordün mü şahkül nassı kayiyimiş, Güddüüük?” Yeni Gelin

Hangimizin ihtiyacı yok ki böyle terapiye? Tokatlarıyla birbirlerinin nevrini döndüren konağın bu kadınları, biz izleyicileri kavga sahnesine bile güldürebiliyorlar.

  3. ”Yine mi sen?” Kalp Atışı

Gece kulübüne eğlenmeye giden kızımız, daha önce de dayağından nasiplenen 3 kızla karşılaşır ve olanlar olur. Kızımız kulübün ışıkları ve müziğin temposuyla öyle bir kavga eder ki, kafasını kaldırdığında içerideki herkesin birbirine girdiğini görür.

  2. ”Cehennem ateşlerinde yanacaksın.” Muhteşem Yüzyıl

Bazılarımızın izlerken içinin yağlarını eriten, bazılarımıza da ”Şimdi ne olacak?” korkusu yaşatan bu sahne, iki kadının birbirinden maksimum ne kadar nefret edebileceğini ve nefis bir dayak atma şeklini gözler önüne seriyor.

  1. ”Geberteceğim seni!” Ufak Tefek Cinayetler

Görüp görebileceğiniz en klas, en zarif ama vahşi kadın dövüş sahnesi karşınızda! Bu kadar güzel iki kadının, şık davet elbiseleri ve topuklu ayakkabılarıyla birbirlerine törpü saplayacak derecedeki kavgaları mutlaka izlenmeli.

En beğendiğiniz sahneyi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yorum Yap