1. Ana Sayfa
  2. Nedir/Nasıl Yapılır?

Türk Telekom İndirimli Ekstra 5GB İptal Etme

Türk Telekom İndirimli Ekstra 5GB İptal Etme
+ - 0

Merhaba değerli Ovvah okurları. Türk Telekom’un faturalı abonelerine özel İndirimli Ekstra 5GB internet paketini kullanıcılarına 40₺ yerine 10₺ veya 15₺’ye 12 ay taahhüt ile sunuyor. Bu kampanyaları kullanan kullanıcılar da iyi güzel kullanıyoruz bunu ama nasıl iptal ediliyor bu diye haklı olarak sormaya başlıyor. Türk Telekom’un kampanya iptalleri çoğu kullanıcı için karmaşık geldiğinden bizde Bu yazımızda Türk Telekom’un faturalı abonelerine özel sunduğu indirimli 5GB 10₺ veya 5GB 15₺ internet paketini nasıl iptal edeceğinizi anlattık. Gelin İndirimli Ekstra 5GB paketinin nasıl iptal edilir yakından bakalım.

  Türk Telekom İndirimli Ekstra 5GB Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom İndirimli Ekstra 5GB paketini iptal etmek için ilk olarak 5555‘e İPTAL EK 5GB yazarak gönderiyoruz. Gelen bilgilendirme mesajından sonra tekrar 5555‘e İPTAL ONAY EK 5GB yazarak gönderiyoruz. Böylelikle paketi iptal etmiş oluyoruz. Burada unutmamanız gereken şey, erken iptal bedeli bir kereliğe mahsus şekilde faturanıza yansıtılıyor olmasıdır. Bu işlemlerden sonra paketi tamamen iptal etmiş oluyorsunuz.

Eğer farklı bir paket satın almak istiyorsanız size önerebileceğimiz bir paket var. 30 günlük ekstra 5 GB paketi güzel bir paket. İnternete ihtiyacım var diyorsanız bu internet paketi de değerlendirebilirsiniz. Peki bu paket neleri kapsıyor ve fiyatı ne kadar? Gelin devam edelim ve yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Günlük Yaşamda Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

İndirimli Ekstra 5GB

  30 Günlük Ekstra 5GB Paketi nasıl Alınır?

Paketin fiyatıyla başlayalım. Bu paketin fiyatı 15 TL ve ek paket olarak da alabiliyorsunuz. Türk Telekom 30 Günlük 5GB internet paketini almak için EKSTRA5GB yazıp 5555‘e SMS gönderiyoruz. Onaylama mesajı geldikten sonra 30 günlük 5GB internet paketi 15 TL’ye hattınıza tanımlanmış oluyor. Bu paketin süresi 30 gündür ve 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenmeyeceğini de belirtelim.

Not: Bu içeriğimiz sponsorlu bir içerik değildir ve tamamen bilgilendirme amacı taşımaktadır. 30 günlük ekstra 5GB paketini de fiyat performans paketi olarak gördüğümüzden siz değerli okuyucularımızın değerlendirmesi için eklemeyi tercih ettik. Umarız beğenirsiniz 🙂

 

Yorum Yap