1. Ana Sayfa
  2. Teknobilim
  3. Günlük Yaşamda Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

Günlük Yaşamda Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

mobil uygulama

Akıllı telefonlar birbirinden özel çözümler ve kaliteli seçenekler sunarken mobil uygulamalar sayesinde hayatımızda dönüşüme neden olur. Eğer siz de hayatınızda daha kaliteli ve konforlu bir deneyim yaşamak istiyorsanız size özel hazırlanmış 5 mobil uygulama ile başlayabilirsiniz.

  Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

  1. Trafi

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da yaşayanlar için birbirinden özel seçenekler sunmayı başaran Trafi, toplu ulaşım sistemleri ile sizlere çok değerli çözümler sağlıyor. Özellikle güzergâhlar ve saatler konusunda oldukça kaliteli çözümlerden faydalanmanıza olanak sağlayan Trafi yurtdışında da faaliyet gösteren oldukça kaliteli bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullandığınızda zaman kaybı yaşamak veya otobüs kaçırmak tarihe karışacak!

  2. Trello

İş yaşamının en önemli uygulamalarından bir tanesi olan Trello, insanların projelerini daha kolay bir şekilde yönetebilmelerine olanak sağlıyor. Projelerdeki gelişmelerin işlenebildiği ve son teslim tarihlerine uygun bir şekilde hareket edilebildiği bu uygulama özellikler reklam ajansları için kusursuz bir seçenek oluyor. Eğer siz de harika bir uygulama ile projelerinizi yönetmek istiyorsanız Android ve IOS ile uyumlu bu uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

  3. Spendee

İnsanların gün içerisinde gerçekleştirdikleri harcamaları kusursuz bir şekilde takip edebilmeleri adına kullanacakları bir uygulamadır. Harcamaların detayları ile birlikte kategorilendirilmesi sayesinde harcamalarınızı kısıtlamak ya da kontrol etmek mümkün olur. Eğer siz de günlük harcamalarınızı kontrol etmek istiyorsanız Spendee uygulamasını hemen indirmelisiniz.

  4. Home Workout

Spor salonlarına tonlarca para ödeyip bütçenizin azalmasındansa bedavaya spor yapmaya ne dersiniz? Home Workout uygulaması ile birbirinden özel çözümlerden yararlanabilir ve kaliteli seçeneklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Animasyon şeklinde yapacağınız bütün hareketleri sizlere gösteren bu uygulama sayesinde kilo vermeyi ya da fit bir vücuda sahip olmak çok kolay olacak.

  5. Cameraless

İnternet kullanımı ile birlikte insanların kişisel yaşamlarındaki gizliliğin ciddi anlamda tehlike altında olduğu düşünülmeye başlandı. Özellikle kameranın izinsiz çekim yaparak sizi tehlikeye attığı düşünülürken bu durumu Cameraless uygulaması ile ortadan kaldırabilirsiniz. Kameranızın sizden izinsiz bir şekilde kullanılmasına engel olan bu uygulama sayesinde kötü niyetli insanlardan da kendinizi koruyabilirsiniz. Üstelik bu mobil uygulama için Android ya da IOS telefona sahip olmak yeterli!

Yorum Yap