1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Ailecek de Oturup İzleyebileceğiniz Çocuklar için Netflix Filmleri

Ailecek de Oturup İzleyebileceğiniz Çocuklar için Netflix Filmleri

10 Netflix Filmi

Tüm ailenizle zaman geçirmek için yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi elbette ailecek film izlemektir. Ailecek ve özellikle varsa çocuklarınızla birlikte keyifle izleyebileceğiniz filmleri bulmak oldukça zaman alabiliyor. Sizlere derlediğimiz ve keyifle izleyeceğinizi düşündüğümüz ebeveynler ve çocuklar için Netflix filmleri listemize bakarak kendinize zaman kazanabilirsiniz ve ailecek daha fazla zaman geçirebileceksiniz. Hazırsanız işte ailecek de oturup izleyebileceğiniz çocuklar için Netflix filmleri listesi!

  Puss in Book: Trapped in an Epic Tale

Konusu:

Çizmeli kediyi bilmeyenenimiz neredeyse yoktur. İnteraktif bir hikayeye sahip olan filmde Çizmeli kedi hikayeyi anlatan tarafından yönetilen bir sihirli kitaba düşer. Kitaptan çıkması için sizin yardımınıza ihtiyacı vardır.

  The Little Prince

Konusu:

Çocuk klasiklerinden biri olan Küçük Prens filmi, 2015 yılında animasyon türünde sinemaya uyarlandı. Filmde ana karakterimiz olan bir kız çocuğunun yetişkinliğe yavaş yavaş adım atarken komşusu Pilot ile tanışmasından sonraki gelişen olaylar konu ediniliyor.

  Benji

Konusu:

Filmle aynı adı taşıyan bir köpeğin, ailenin çocuklarını tehlikelerden kurtarması ve parçalanmış bu aileyi bir araya getirmesi anlatılıyor.

  Airplane Mode

Konusu:

Konusuyla günümüz popüler kültürünün içerisinden fırlamış filmde bir sosyal medya fenomeni olan Ana, otomobil kullanırken kaza yapar ve ailesi tarafından büyük babasının çiftliğine gönderilir. Artık bir şeyleri değiştirmeli ve kendini değiştirmelidir.

  The Willoughbys

Konusu:

Aileleri tarafından terk edilen dört çocuk, kendilerine bakmaları gerektiğini fark eder. Sorumsuz ebeveynlerin yokluğunda, dört çocuk farklı farklı maceralar yaşar ve bu süreçte aile olmanın gerçek anlamını keşfeder.

  Pokémon: Mewtwo Strikes Back Evolution

Konusu:

Sırlarla dolu bir eğitmen, Ash, Misty ve Brock’u yanına davet eder ve bir yapay Pokémon olan ve maç yapmak isteyen Mewto ile tanışır.

  Next Gen

Konusu:

Çok yalnız zamanlar geçiren Mai, istemeden gizli bir robotu uyandırır ve aralarında bir bağ oluşur. Birlikte kötülüğü yok etmeye çalışacaklardır.

  The Main Event

Konusu:

11 yaşında güreşe hevesi olan Leo, büyülü bir maske keşfedecek ve sıradaki WWE süper starı olmak için ysrışmaya girecektir.

  Gnome Alone

Konusu:

Ailesiyle yeni bir eve taşınan Chloe, karşı komşusu Liam ile birlikte taşındıkları evdeki bahçe cücelerini keşfeder. Fakat bu keşiften sonra başlarına gelmeyen kalmaz, ikili artık dünyayı korumak için savaşmalıdır.

  The Princess Switch

Konusu:

Pastae işleten Stacy, Noel’den önce kendisine çok fazla benzeyen Margaret ile karşılaşır ve birkaç günlüğüne birbirlerinin yerine geçmeye karar verir. Fakat yer değiştirirken ikisi de hayatlarının aşkını bulduklarından bihaberdir.

Yorum Yap